Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk
Tüm Müdürlükler

Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Nihat TOPRAK
Nihat TOPRAK
Destek Hizmetleri Müdürü
Özgeçmiş

1979 Bitlis’te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bitlis’te liseyi Çatalca Çok Programlı Anadolu Lisesinde, Üniversiteyi Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde, yüksek lisansı Bahçeşehir Üniversitesi, Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Yönetimi anabilim dalında tamamladı. C sınıfı İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği uzmanı.

2004-2009 yılları arasında Büyükçekmece Tepecik Belediyesinde Fen İşleri ve İmar Müdürlüklerinde çeşitli görevlerde bulundu. 2009 yılında Büyükçekmece Belediyesinden Başakşehir Belediyesine geçti. 10 yıl Başakşehir Belediyesinde çeşitli görevlerde bulundu. 2011 yılındaki Van depreminden sonra Van’ın Erciş İlçesine bağlı bazı köylerde Başakşehir Belediyesi adına yapılan çalışmaların ve Başakşehir Belediyesinin kardeş belediyesi olan Muş Malazgirt Belediyesi ve Mardin Derik Belediyesinde yapılan çalışmaların koordinatörlüğünü yaptı.

Orta derecede Arapça ve İngilizce bilmekte.

İnşaat Mühendisleri Odası, başta olmak üzere çeşitli teknik ve hemşeri dernek ve vakıflara üyeliği bulunmakta olup, bazılarının da yöneticiliğini yapmaktadır.
2019 Aralık ayı itibari ile Kapaklı Belediyesi Başkan Yardımcılığı ve Etüd Proje Müdürlüğü görevini ifa etmektedir.
Nihat TOPRAK, evli ve 3 çocuk babasıdır.

444 80 59 [email protected]
°
27 Haziran Pazartesi
Nöbetçi Eczaneler