Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Yeni Parklar ve Sosyal Alanlar Açılmaya Devam Ediyor

Yeni Parklar ve Sosyal Alanlar Açılmaya Devam Ediyor

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri yeni park ve sosyal yaşam alanlarını kentimize kazandırmaya  devam ediyor.

ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

                Kapaklı halkının aileleriyle birlikte vakitlerini değerlendirebilmeleri adına Karaağaç Mahallesi Vatan Caddesi’nde 2348 metrekare park alanında çalışmalara başlandı. Ayrıca  Fatih Mahallesi Sedir Sokak’ta 2622 metrekarelik alan ve Bahçelievler Mahallesi Saimbeyli Sokak’ta 1691 metrekarelik  park alanında  da çalışmalar aralıksız devam ediyor.

" PARKLARIMIZI TEMİZ TUTALIM BİRLİKTE SAHİP ÇIKALIM"

                Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Biz göreve geldiğimizde parklarımız çok bakımsız kalmıştı ve çok sayıda eksiği vardı, adeta parklarımızı yeniden yaptık. Kapaklı halkımızdan tek isteğimiz ilçemiz genelindeki parklarımızdan herkesin en iyi şekilde faydalanması için parklarımızı temiz tutalım ve hep birlikte sahip çıkalım. " dedi.

BAŞKAN ÇETİN " SOSYAL YATIRIMLAR HER ZAMAN ÖNCELİĞİMİZ OLACAK"

                Başkan Çetin, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin daha sağlıklı bir nesil olarak yetişmesi için çocuk parklarımız ve spor alanlarının her mahallemizde çoğaltılması adına çalışmalarımıza ilçemiz genelinde devam edeceğiz. Parklarımızı özellikle günümüze yakışır bir şekilde, sadece çocuk oyun alanı ile sınırlı değil,  içerisinde spor alanları, yürüyüş yolları , dinlenme alanları gibi çeşitlilikle donatıp vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın hoşça vakit geçirebileceği şekilde tasarlıyoruz. Şehrimizi geleceğe hazırlamak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Kapaklı bırakmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Alt ve üst yapı yatırımlarının yanı sıra Kapaklı'mıza değer katacak sosyal yatırımlarda her zaman önceliğimiz olacak" dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 13 Mart 2020 | 15:35:11
Haberi Paylaş
°
04 Nisan Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler