Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

“Üreten Köy Müzikali” Adlı Tiyatro Oyunu Çocuklar İçin Sahnelendi

“Üreten Köy Müzikali” Adlı Tiyatro Oyunu Çocuklar İçin Sahnelendi

Kapaklı Belediyesi, yarıyıl tatiline giren çocuklarımıza karne hediyesi olarak 23 Ocak Perşembe günü Özel ÇOSB Mesleki ve Anadolu Teknik lisesi konferans salonunda "Üreten Köy Müzikali" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

‘’Bilge Aşçı, Tabiat Anne, Su Dede, Mucit, Çiçek ve Toprak’’ karakterlerinin köylerinde gerçekleşecek olan Tohum Şenliği için hazırlanırken birden şenliğe dahil olmak isteyen ‘’Yabancı’’nın ortaya çıkmasıyla köy halkının başlarından geçen serüveni anlatan oyuna katılım yoğun oldu. 

‘’ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ’’

Sahnelenen tiyatro gösterisinin ardından konuşan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Zorlu bir eğitim döneminin ardından gelen yarıyıl tatili için öğrencileri unutmadıklarını ifade ederek, “Okullarımızın yarı dönem tatiline girdiği bu dönemde çocuklarımızı sosyal medyadan uzaklaştırmak için burada aileleriyle birlikte izleyebilecekleri bir tiyatro oyunu sergiledik. Son derece güzel bir ortamda çocuklarımızla keyifli bir oyunu hep birlikte izledik. İnşallah çocuklarımızın geleceği için hep beraber çalışacağız. Etkinliğimizde emeği geçen tüm sanatçılarımıza teşekkür ediyor,  öğrencilerimize aileleri ile birlikte mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili diliyorum. ’’ dedi.

Böyle bir etkinlik düzenlenmesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen çocuklar ve aileleri Başkan Çetin’e teşekkür ettiler.

Son Düzenleme Tarihi: 17 Mart 2020 | 10:29:43
Haberi Paylaş
°
05 Haziran Cuma
Nöbetçi Eczaneler