Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Sevgi Eli Yardım Mağazalarımızın 3’üncüsü Açıldı

Sevgi Eli Yardım Mağazalarımızın 3’üncüsü Açıldı

Kapaklı Belediyesi tarafından “Giymiyorsanız getirin, ihtiyacı olanı sevindirin” sloganıyla hayata geçirilen ve binlerce vatandaşa ulaşan Sevgi Eli Yardım Mağazaları’nın üçüncüsü Atatürk Mahallesi Namık Kemal Caddesi üzerinde hizmete açıldı.

Yeni açılan Sevgi Eli Yardım Mağazası’nı ziyaret eden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Sevgi Eli Yardım Mağazalarımız ile hayırsever vatandaşlarımız tarafından bağışlanan giysileri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz.  “ dedi.

“GİYİLMEYEN GİYSİLER İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR”

Atatürk Mahallesi Namık Kemal Caddesi üzerinde hizmete açılan Sevgi Eli Yardım Mağazasını inceleyen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Sevgi Eli Yardım Mağazalarımız ile hayırsever vatandaşlarımız tarafından bağışlanan giysileri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz.  Ekiplerimiz Atatürk Mahallesi Kıbrıs Caddesi, Karaağaç Mahallesi Hizmet Binası ve yeni açılan mağazamıza teslim edilen giyilmemiş giysileri tek tek kontrol ederek, yıkama işlemine tabii tutuyor. Temiz ve kullanıma hazır hale getirilen giysiler ütülendikten sonra tasnif ediliyor ve sergileniyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız mağazalarımıza gelerek ihtiyaçları doğrultusunda giyim eşyası temin edebiliyor.” dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 07 Ekim 2020 | 17:28:14
Haberi Paylaş
°
28 Ekim Çarşamba
Nöbetçi Eczaneler