Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Sevgi Eli Yardım Mağazaları Yeniden Açıldı

Sevgi Eli Yardım Mağazaları Yeniden Açıldı

Kapaklı Belediyesi tarafından ‘giymiyorsanız getirin’ sloganı ile hayata geçirilen ve binlerce vatandaşa ulaşan Sevgi Eli Yardım Mağazaları kontrollü normalleşme tedbirleri kapsamında yeniden hizmete açıldı.

Atatürk Mahallesi Kıbrıs Caddesi ve Karaağaç Mahallesi Hizmet Binası olmak üzere iki yerde bulunan Sevgi Eli Yardım Mağazaları’na hayırsever vatandaşlar tarafından bağışlanan giysiler ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor.

2 NOKTADA HİZMET VERİYOR

Kapaklı’da binlerce kişiye ulaşan ve Kovid-19 salgını nedeniyle kapatılan Sevgi Eli Yardım Mağazaları kontrollü normalleşme tedbirleri kapsamında yeniden hizmete açıldı. Atatürk Mahallesi Kıbrıs Caddesi ve Karaağaç Mahallesi Hizmet Binası olmak üzere iki yerde bulunan Sevgi Eli Yardım Mağazaları’na hayırsever vatandaşlar tarafından bağışlanan giysiler ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor. Mağazalar hafta içi her gün saat 09.00’dan 16.00’ya, Cuma günleri ise 12.00’a kadar hizmet veriyor.

GİYİLMEYEN GİYSİLER İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR

Hayırsever vatandaşlar tarafından bağışlanan giyilmemiş giysiler tek tek kontrol edilerek, yıkanıyor. Temiz ve kullanıma hazır hale getirilen giysiler ütülendikten sonra mağazalarda tasnif ediliyor. İhtiyaç sahibi kişiler ise mağazalara gelerek buradan ihtiyaçları doğrultusunda giyim eşyası temin edebiliyor.

 

 

 

Son Düzenleme Tarihi: 11 Haziran 2020 | 15:09:50
Haberi Paylaş
°
28 Ekim Çarşamba
Nöbetçi Eczaneler