Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Semt Pazarında Kovid-19 Denetimi Gerçekleştirildi

Semt Pazarında Kovid-19 Denetimi Gerçekleştirildi

İçişleri Bakanlığı’nca yayınlanan genelge kapsamında tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de kapsamlı Kovid-19 Tedbirleri denetimleri sürdürülüyor.

Kapaklı Kaymakamı Bülent Hamitoğlu başkanlığında Bahçelievler Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerine kurulan semt pazarında gerçekleştirilen bugünkü denetime Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, İlçe Emniyet Müdürü Cemal Bahadır Murat , İlçe Sağlık Müdürü Çisem Uslu, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve belediyemiz Zabıta Müdürlüğü ekipleri katıldı.

“MASKE, MESAFE VE TEMİZLİK KURALLARINA UYULMASI HUSUSUNDA BİLGİLENDİRMELERDE BULUNDUK”

Gerçekleştirilen denetimle ilgili bir açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “İçişleri Bakanlığımız tarafından ülke genelinde eş zamanlı gerçekleştirilen koronavirüs tedbirleri kapsamında, Kaymakamımız Sayın Bülent Hamitoğlu ile Bahçelievler Mahallemizde kurulan semt pazarında denetim gerçekleştirerek 'maske, mesafe ve temizlik' kurallarına uyulması hususunda bilgilendirmelerde bulunduk. Tedbirlere hassasiyetle uyan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızdan bu hassasiyetlerine devam etmelerini ve çevrelerinde kurallara uymayanlar varsa onları da uyarmalarını rica ediyorum. Hepimizin maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına istisnasız riayet etmesi gerekiyor. Bu salgını ancak bu hassasiyeti göstererek yenebiliriz. Unutmayalım ki tedbir kurallarına uymamak sadece kendi sağlığımızı değil ailemizin, sevdiklerimizin tüm toplumumuzun sağlığını riske atıyor. Lütfen bu sorumluluğun farkında olalım." dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 10 Eylül 2020 | 17:46:32
Haberi Paylaş
°
19 Eylül Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler