Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Psikolojik Danışmanlık Hizmetimiz Yeni Yerinde Randevulara Başladı

Psikolojik Danışmanlık Hizmetimiz Yeni Yerinde Randevulara Başladı

Kapaklı Belediyesi Psikoloğu Klinik Psikolog Ceren Sayın, İsmetpaşa Mahallesi’nde bulunan Kadın ve Aile Aktivite Merkezi’nde randevu taleplerine başladı. Psikolojik Danışmanlık hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız 0 282-717- 34 70 numarasını arayarak randevu talep edebilecek.

Pandemi süresinde Kapaklı halkının kaygı düzeylerini dengelemek ve psikolojilerini güçlü tutmalarını sağlamak amacıyla Psikolojik Danışmanlık Hattı üzerinden hizmet veren Kapaklı Belediyesi Psikoloğu Klinik Psikolog Ceren Sayın, kontrollü normalleşme tedbirleri kapsamında yeni yerinde randevu taleplerine başladı.

“PAYLAŞMAYA, ORTAK OLMAYA DAVET EDİYORUZ”

İsmetpaşa Mahallesi’nde bulunan Kapaklı Belediyesi Kadın ve Aile Aktivite Merkezi’nde randevu taleplerine başlayan Psikolog Sayın,  “Yaşanan pandemiyi bazılarımız kolay atlatırken bazılarımız da bu sürecin sonunda fiziksel, sosyal ve ruhsal problemler ile karşı karşıya kaldı. Bu noktada kişilerin pandemi sonrasında birebir psikolojik yardım almalarını önemsiyorum. Bizler de Kadın ve Aile Aktivite Merkezimizde tüm tedbirlerimizi alarak danışan kabulüne başlıyoruz. Kapaklı Belediyesi olarak daha önceden olduğu gibi yine yanınızda olmak istiyoruz. Sorunlarınızın varlığını önemsiyoruz; paylaşmaya, ortak olmaya davet ediyoruz.” dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 12 Haziran 2020 | 15:55:05
Haberi Paylaş
°
28 Ekim Çarşamba
Nöbetçi Eczaneler