Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Öğrencilerimizi Karne Hediyesi Olarak Tiyatroyla Buluşturuyoruz

Öğrencilerimizi Karne Hediyesi Olarak Tiyatroyla Buluşturuyoruz

Okulların yarıyıl tatiline girmesi ile birlikte çocuklara verimli ve bir o kadar da eğlenceli bir tatil imkânı sunmak isteyen Kapaklı Belediyesi, kültür sanat programıyla çocukları hem eğlendirecek hem de eğitimlerine katkı sağlayacak.

2 SEANS DÜZENLENECEK

 Kapaklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü  tiyatro günleri etkinlikleri kapsamında 23 Ocak Perşembe günü saat 13.00 ve saat 15.00 'da 2 seans halinde düzenlenecek olan " Üreten Köy Müzikali " adlı tiyatro oyunu Özel ÇOSB Mesleki ve Anadolu Teknik lisesi konferans salonunda ücretsiz olarak sahnelenecek.

"GÜZEL BİR PROGRAM HAZIRLADIK"

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa  Çetin konuyla ilgili yaptığı açıklamasında,“ Çocuklarımızın daha verimli bir tatil geçirmeleri için" Üreten Köy Müzikali " adlı  tiyatro oyunumuzu ücretsiz olarak sahneleyeceğiz.Amacımız çocuklarımıza tiyatroyu sevdirmeyi ve kültürel anlamda da kendilerini geliştirmesini istiyoruz.Çocuklarımıza hem karne hediyesi vermek hem de tatil günlerini faydalı etkinliklerle geçirmelerini sağlamak adına güzel bir program hazırladık. Bu oyunları izlerken hem öğrenecek hem de eğlenecekler. Tüm çocuklarımızı eğitim dönemi boyunca gösterdikleri gayret için kutluyor ve şimdiden iyi seyirler diliyorum" dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 16 Mart 2020 | 12:45:39
Haberi Paylaş
°
28 Mart Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler