Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Kazak Gölü Mesire Alanı Geçici Olarak Kapatıldı

Kazak Gölü Mesire Alanı Geçici Olarak Kapatıldı

Tüm dünyada halk sağlığını tehdit eden yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı tüm olanaklarını seferber eden Kapaklı Belediyesi, salgına karşı aldığı tedbirleri sıkı bir şekilde uyguluyor.
‘Her şey sağlığımız için’ düşüncesiyle tedbir ve çalışmalarını sürdüren Kapaklı Belediyesi, bazı vatandaşların yapılan tüm uyarıları dikkate almaması sonucunda Kazak Gölü Mesire Alanı’nı geçici süreliğine vatandaşların kullanıma kapattı.

“HER ŞEY SAĞLIĞIMIZ İÇİN”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Dünya ve ülke olarak hassas bir süreçten geçiyoruz. Yayılan ve ölümcül vakalara da yol açan salgın karşısında ilçe genelinde tedbirlerimizi en üst seviyeye çıkararak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yetkililer tarafından sık sık mecbur olunmadıkça evden çıkılmaması yönünde uyarılarda bulunuluyor. Tüm uyarı ve duyurulara rağmen bazı vatandaşlarımızın piknik yapmaya devam etmesi dolayısıyla önlemlerimizi arttırdık. Bu kapsamda Kazak Gölü Mesire Alanı’mızda denetimlerimizi sıklaştırdık ve vatandaşlarımızı da uyararak alanımızı boşalttık. Geçici bir süreliğine alanımızı vatandaşlarımızın kullanımına kapattık. Her şey sağlığımız için. Halkımızdan isteğimiz mümkün oldukça evlerinde kalmaları.” dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 23 Mart 2020 | 08:23:20
Haberi Paylaş
°
31 Mart Salı
Nöbetçi Eczaneler