Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Karaağaç Deresinde Islah Çalışmaları Başladı

Karaağaç Deresinde Islah Çalışmaları Başladı

Tekirdağ Büyükşehir ve Kapaklı Belediyesi tarafından Karaağaç deresinde ıslah çalışmaları başladı.

Daha yaşanılabilir bir Kapaklı sloganı ile ilçenin dört bir yanında çalışmalarını sürdüren Kapaklı Belediyesi Karaağaç’ta bulunan derede Büyükşehir Belediyesi’nin de katkılarıyla temizlik çalışmalarını başlattı.

"ATATÜRK MAHALLESİNDEKİ DERELERDE TEMİZLENECEK"

İlçe genelinde aralıksız bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Kapaklı Belediyesi ekipleri, Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan Karagöz Gölü Deresi’nde 400 metre dere yatağı temizliği çalışmasını tamamladı. Karaağaç Mahallesi’ndeki U kesitli betonarme kanalda titizlikle sürdürülen temizlik çalışmalarının en kısa sürede tamamlanması planlanıyor. Karaağaç Mahallesi’ndeki çalışmaların ardından Bahçeağıl ve Atatürk mahallelerinin içerisinden geçen derelerde de temizlik çalışmaları devam edecek.

" DERELERİMİZİ KENTİMİZE YAKIŞIR BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTURACAĞIZ"

İlçe içerisinden geçen derelerle ilgili yol haritasının ivedilikle belirleyip hemen çalışmaların startını verdiklerini vurgulayan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, "Derelerimiz ile ilgili yol haritamızı belirledik. Bu doğrultuda ilgili tüm kurumlarla koordineli bir şekilde hareket ederek, gerekli olan tüm adımları atarak , ilçemiz içerisinden geçen derelerimizi kentimize yakışır bir görünüme kavuşturacağız. Karaağaç mahallemizde çalışmaların tamamlanması ile Atatürk mahallemizin içerisinden geçen derelerimizde de çalışmalar başlayacak. Temiz ve sağlık bir çevre için ilçemiz içerisinden geçen derelerimizin ıslahını kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz. " dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 31 Temmuz 2019 | 13:57:47
Haberi Paylaş
°
15 Aralık Pazar
Nöbetçi Eczaneler