Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Kapaklı'da Berber ve Kuaförlere Sıkı Denetim

Kapaklı'da Berber ve Kuaförlere Sıkı Denetim

Kapaklı Belediyesi Zabıta ve Sağlık İşleri müdürlüğü ekipleri tarafından vatandaşların daha kaliteli hizmet alması amacıyla, Kapaklı genelinde faaliyet gösteren, erkek berber ve kuaförlerine yönelik denetimlerini sürdürüyor.

Vatandaşlarımızın sağlığını her şeyin üstünde tutan bir yapıda Kapaklı genelinde denetimlere aralıksız devam ettiklerini belirten Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin , yapılan berber ve kuaför denetimlerinin önemine değinerek " Birçok bulaşıcı cilt hastalıklarının özellikle kuaför gibi ortak kullanım alanlarında yaygın olduğunu biliyoruz. Bu nedenle salonlarda kullanılan makas ve benzeri aletlerin temizliğinin titizlikle yapılması gerekmektedir. Biz bu konuda vatandaşlarımızın zor durumda kalmalarını istemiyoruz. Yaptığımız denetimler ile berber ve kuaförlerin  titizlikle işlerini yapmalarını ve  kurallara uymayanlar  hakkında gerekli  uyarıları yapıyor ve takip ediyoruz . ” ifadesini kullandı.

VATANDAŞLARI DUYARLI OLMAYA DAVET ETTİ

Vatandaşların da hijyenik kurallar konusunda dikkatli olmasını isteyen Başkan Çetin,” Görülen bütün aksaklıklara vatandaşlarımız duyarlı olmalılar. Belediyemiz, işyerlerinde görülen kusurlar hususunda her zaman hassas bir yönetim içinde olacak. Bu nedenle her zaman belirttiğimiz gibi vatandaşlarımız ilçemizde görülen tüm olumsuzlukları 444 80 59 'dan iletebilirler. Ayrıca  Whatsapp ihbar hattımız olan 0530 955 64 63 numaralı hatta gelen tüm bildirimler ve ihbarları ciddiyet ile değerlendirmeye alıyoruz'' şeklinde konuştu.

Son Düzenleme Tarihi: 13 Mart 2020 | 15:17:52
Haberi Paylaş
°
01 Ekim Perşembe
Nöbetçi Eczaneler