Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Kapaklı’da Bayram Coşkusu

Kapaklı’da Bayram Coşkusu

Ramazan Bayramı tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de birlik ve beraberlik içerisinde kutlandı. Recep Güven Parkında düzenlenen tebrik programında Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ve Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin tebrikleri kabul edip halkımızın bayramını kutladı.

Tebrik programında konuşma yapan Başkan Çetin Kapaklı’nın 40'ın üzerinde sorunu olduğunu ve birlik içerisinde olunursa bu sorunların aşılabileceğini dile getirerek, “Öncelikle hepinizin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Hepinizin malumu olduğu üzere 31 Mart yerel seçimlerinin akabinde hem biz hem de meclis üyelerimiz ile yeni bir yönetimle göreve geldik. Bizde yaklaşık 60 gündür Kapaklı’mız ile ilgili meseleleri tartışıyoruz ve veri topluyoruz. Bayram münasebetiyle Kapaklı’da bir ilki hayata geçirelim istiyorum.” dedi.

Başkan Çetin konuşmasının devamında, “Bayramın hemen akabinde bütün siyasi partileri ziyaret etmek istiyorum. Sonra da muhtarlarımız ve STK’larımız ziyaret ederek, Kapaklı’da bir ortak akıl platformunu hayata geçirelim istiyorum. 25 yıldır siyasetin içerisinde olan bir kardeşiniz olarak, Kapaklı’nın ana sorunlarını tespit etmek için bir çalışma yürüttük ve 40’ın üzerinde problem tespit ettik. Bu sorunları herkesle paylaşmak istiyorum. Böylelikle bu sorunların çözümü için hep birlikte hareket edelim istiyorum. Sizlere sevdiklerinizle, aileniz ile birlikte huzurlu bir bayram diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Başkan Çetin, Recep Güven Parkında düzenlenen tebrik programının ardından Kapaklı Devlet Hastanesi, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kapaklı Jandarma Komutanlığı ve MİKA-DER Çocuk Destek Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek hastalar, çalışan personeller ve çocuklar ile bayramlaştı.

Son Düzenleme Tarihi: 11 Haziran 2019 | 09:14:32
Haberi Paylaş
°
08 Temmuz Çarşamba
Nöbetçi Eczaneler