Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Kapaklı U-16 Türkiye Şampiyonasına Ev Sahipliği Yapacak

Kapaklı U-16 Türkiye Şampiyonasına Ev Sahipliği Yapacak

2018- 2019 sezonu U16 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları 68 ilden 118 takımın katılımı ile başlıyor. 12 – 15 Haziran tarihleri arasında Kapaklı’da İlçe stadyumunda düzenlenecek olan karşılaşmalarda 2 grupta toplamda 6 takım mücadele edecek.

"GRUPLAR BELLİ OLDU"

A grubunda İstanbul Selimiye , Edirne Fatih ve Hereket Yıldız Spor takımları yer alacak.  A grubunda 12 Haziran Çarşamba günü  İstanbul Selimiye Spor ile Edirne Fatih Spor karşı karşıya gelecek . Mücadele saat 16.00 'da Kapaklı İlçe Stadyumunda oynanacak.

B grubunda ise Lüleburgaz , Zara Ekinci ve Körfez GençlerBirliği Spor takımları yer alacak. B grubunun ilk karşılaşması ise yine 12 Haziran Çarşamba günü saat 18.00 'da Lüleburgaz Spor ile Zara Ekinci Spor arasında Kapaklı İlçe Stadyumunda oynanacak.

TEMSİLCİMİZ KAPAKLI SİTESPOR DÜZCE’YE GİDECEK

Ersan Yalçın Karamehmetoğlu’nun başkanlığını yaptığı Kapaklı Sitespor’da turnuvada yerini alacak. Temsilcimiz Kapaklı Sitespor, 11 Haziran salı günü saat 09.00 'da Atatürk anıtı önünden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin tarafından Düzce'ye uğurlandı. Temsilcimiz  burada 2 İstanbul, 2 Bursa ve 1 Kocaeli takımı ile karşı karşıya gelecek. 2. kademe müsabakaları sonunda gruplarında birinci olan 4 takım, final müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

BAŞKAN ÇETİN BAŞARILAR DİLEDİ

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin Kapaklı SiteSpor başta olmak üzere turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

Başkan Çetin açıklamasında şunları ifade etti  "Bu şampiyonada olmaktan ve  ev sahipliği yapmaktan dolayı  mutluyuz. U-16 Türkiye Şampiyonası Kapaklı'mızda ilk defa düzenleniyor. Bu önemli ve büyük turnuvaların  ilçemizde daha fazla yapılmasına önem göstereceğiz. Gerek bu turnuvalara ev sahipliği yaparak gerekse de Kapaklı'mızın spor kulüplerinin böyle önemli turnuvalarda yer almasına destek vererek İlçemizin adının tüm Türkiye'de duyulmasını sağlayacağız. Sporun ve Sporcularımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Bu önemli turnuvanın ilçemizde düzenlemesinde emeği geçen ve katkı sunan herkese teşekkür ediyorum. Türkiye'mizin önde gelen  spor kulüplerimizi ilçemizde ağırlayacağız. Kulüplerimiz  Kapaklı şehir stadyumumuzda  U-16 Türkiye şampiyonu finaline katılmak için mücadele edecekler. Şimdiden tüm kulüp yöneticilerimize ve sporcularımıza başarılar diliyor dostça ve kardeşçe bir turnuva olmasını temenni ediyorum. " dedi.

GÜZEL HABERLER BEKLİYORUZ

  “Kapaklı Sitespor Kulübü U-16  takımımız bu sezon çok güzel işler yaptı. İnşallah güzel başarılar elde etmeye devam edecektir. Düzce’den de takımımızdan güzel haberler bekliyoruz. İlçemiz spor kulüplerinin gösterdikleri başarılar bizim gururumuz olmaya devam ediyor. Umarım bu turnuvada yapılacak karşılaşmalar sonrası yine güzel bir skorla yüzümüzü güldürecekler. Gençlerimize güveniyor ve başarılar diliyorum.”dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 11 Haziran 2019 | 19:19:16
Haberi Paylaş
°
04 Aralık Cuma
Nöbetçi Eczaneler