Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Halk Pazarlarında Denetimler Sıklaştırıldı

Halk Pazarlarında Denetimler Sıklaştırıldı

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı ‘Her şey sağlığımız için’ düşüncesiyle tedbirlerini artıran ve çalışmalarını en üst seviyeye çıkaran Kapaklı Belediyesi denetimlerini de sıklaştırıyor.

Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kentimizde kurulan semt pazarlarını denetleyerek pazarcı esnafını hijyen kurallarına uymaları yönünde uyarılarda bulundu.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Tüm dünyada halk sağlığını tehdit eden yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı dört koldan mücadelemizi sürdürüyoruz. İlçemiz genelinde ilaçlama, dezenfekte ve temizlik çalışmalarımız aralıksız sürerken, bir yandan da bakanlıklarımızın aldığı kararlar doğrultusunda vatandaşlarımızı gereken hassasiyeti göstermeleri konusunda uyarıyoruz. Yine Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz kentimizde kurulan semt pazarlarını denetleyerek pazarcı esnafımızı genel hijyen ve maske, eldiven kullanımı konularında uyarıyor. Duyarlı davranan ve kurallara uyan pazarcı esnafımıza teşekkür ediyoruz. Halkımızın da kişisel tedbirlerini en üst seviyeye çıkarmasını rica ediyorum.” dedi.

 

Son Düzenleme Tarihi: 23 Mart 2020 | 08:23:44
Haberi Paylaş
°
31 Mart Salı
Nöbetçi Eczaneler