Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Genç yetenekler Türkiye Şampiyonasına uğurlandı

Genç yetenekler Türkiye Şampiyonasına uğurlandı

Terkirdağ U 15 Ligi C Grubu’nu lider tamamlayarak Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazanan Kapaklı Spor U 15 futbol takımı Kırklareli’ne uğurlandı

1. KADEME GRUP MAÇLARI OYNANACAK

Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Grup Maçlarının oynanacağı Kırklareli’ne yola çıkan Kapaklı Spor U 15 futbolcularını Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Veysel Güven ve Kapaklı Spor Kulüp Başkanı Hasan Dükanlı uğurladı.

BİZ ONLARIN EN İYİ YERLERDE OLMASINI İSTEDİK

Başarıların devamının geleceğine inandığını kaydeden Kapaklı Spor Kulüp Başkanı Hasan Dükanlı, “Gençlerimize başarılar diliyorum. Biz, onların en iyi yerlerde olmasını istedik. Kendileri de çalışmaları ve azimleri ile bu hedeflerine ulaşıyor. U 19 Takımımızın şampiyonluğunun ardından U 15 takımımız da bugün Türkiye Şampiyonası için yola çıktı. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İnşallah başarılarının devamı gelir. Allah yollarını açık etsin.” ifadelerini kullandı.

BAŞARILAR DİLİYORUM

Kapaklı Belediyesi olarak sporu ve sporcuyu her zaman destekleyeceklerini belirten Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Veysel Güven, “İlçemizin güzide yeteneklerine Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyorum. Onları yetiştirip bu imkanı sağladıkları için Kapaklı Spor Kulüp Başkanımız Hasan Dükanlı’ya da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bizler, sporcularımızın başarılı olmaları için elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz. Yolları açık olsun.” dedi.

 

Son Düzenleme Tarihi: 14 Ekim 2019 | 20:33:45
Haberi Paylaş
°
02 Nisan Perşembe
Nöbetçi Eczaneler