Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Eylül Ayı Meclis Toplantısı Tamamlandı

Eylül Ayı Meclis Toplantısı Tamamlandı

Kapaklı Belediye Meclisi’nin Eylül ayı olağan toplantısı bugün yapılan 2. Oturum ile tamamlandı.

Meclis Başkanvekili İbrahim Aktürk Başkanlığı’nda Kapaklı Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen 2. Oturumda, ilk oturumda ilgili komisyonlara sevk edilen konular karara bağlandı.

OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılan 2. Oturum açılış ve yoklama ile başladı. Akabinde İmar Komisyonu raporunun görüşülmesine geçildi. İmar Komisyonunda görüşülen ve oy birliğiyle alınan kararlar mecliste de oy birliğiyle kabul edildi.

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYON RAPORLARI OKUNDU

İmar Komisyon raporunun ardından Plan ve Bütçe Komisyon raporları oylandı. Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sunulan 23.07.2020 tarih E. 10526 sayılı yazının görüşülmesine geçildi. 20.07.2020 tarih ve 11984 sayı ile Saray 41. Komando Tugay Komutan Yardımcılığından gelen talep dilekçesine istinaden, 41. Tugay Komutan Yardımcılığı Lojistik Destek Birliği erbaş ve erlerin kullanmış olduğu yemekhane önündeki alanın düzenlenmesi maksadıyla yaklaşık 700 metrekare parke taşı ihtiyacının karşılanmasının uygun olduğuna komisyonca oy birliğiyle karar verildi. Komisyonun aldığı karar meclisçe oy birliğiyle kabul edildi.

BAŞARILI SPORCU ÖDÜLLENDİRİLECEK

Spor İşleri Müdürlüğü tarafından sunulan ödüllendirme konulu yazıyı içeren 14-20 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonasında 63 kiloda Yıldız Erkekler kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Deniz Mutlucan’ın belediyemiz tarafından ödüllendirilmesinin uygun olduğu komisyonca oy birliğiyle kabul edildi. Komisyonun aldığı karar meclisçe oy birliğiyle kabul edildi.

Belediyemiz İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından sunulan 26/08/2020 tarih E.12269  sayılı  Sözleşmeli Personel Maaş belirlenmesi konulu yazının görüşülmesine geçildi. Komisyonun oy birliğiyle aldığı bu karar da meclisten oy birliğiyle geçti. Özel Kalem Müdürlüğü tarafından sunulan 01.09.2020 tarih E.12505 sayılı Trakya Kalkınma Ajansı 2020 yılı proje teklif çağrısının görüşülmesine geçildi. Kapaklı Mantar Üreten ve İşleyen Evler Projesi’nin uygulanması için Trakya Kalkınma Ajansı ile ortak hizmet projesi kapsamında yapılacak her türlü iş ve işlemi yürütmek üzere belediye başkanına yetki verilmesinin uygun olduğuna komisyonca oy birliğiyle karar verildi. Komisyonun aldığı karar meclisçe oy birliğiyle kabul edildi. Son olarak Tarife Komisyonunun oy birliğiyle aldığı karar görüşülerek mecliste de oy birliğiyle kabul edildi.

 

 

Son Düzenleme Tarihi: 04 Eylül 2020 | 16:01:51
Haberi Paylaş
°
19 Eylül Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler