Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Emine Penbeten Adal Anaokulundan Anlamlı Sergi

Emine Penbeten Adal Anaokulundan Anlamlı Sergi

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı Emine Penbeten Adal Anaokulu öğretmen ve öğrencilerinin gerçekleştirdiği sergiye katıldı.

‘E-twining’ kapsamında gerçekleştirilen sergide tamamı atık malzemelerden yapılan ürünler okul bahçesinde sergilendi.

Gerçekleştirilen sergiye Başkan Çetin’in yanısıra Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, İlçe Emniyet Müdürü Yaşar Terzioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, okul müdürleri, öğretmenler  ve çok sayıda veli katıldı.

“GÜZEL BİR ETKİNLİK OLDU”

Sergide konuşan Başkan Çetin, “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bölgemizde her gün farklı bir etkinlik ile farkını ortaya koyuyor. Ben burada İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Dün yine bir başka etkinlikte birlikteydik. Bu sosyal etkinliklerin faydasını ileride göreceğimize inanıyorum. Ben okulumuzun hem velisi olarak hem de yerel yönetim olarak katkıda bulunmaya çalıştım. Güzel bir etkinlik oldu. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

“KURDELE KESİLDİ”

Düzenlenen sergi, protokol üyeleri tarafından açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından içinde tohumların  bulunduğu uçan balonların havaya bırakılması ile son buldu.

Son Düzenleme Tarihi: 31 Mayıs 2019 | 13:31:43
Haberi Paylaş
°
08 Temmuz Çarşamba
Nöbetçi Eczaneler