Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Devlet Hastanesi'nin İnşaat Ruhsatı İmzalandı

Devlet Hastanesi'nin İnşaat Ruhsatı İmzalandı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin şantiye alanı hazırlanan Yeni Kapaklı Devlet Hastanesi’nin inşaat ruhsatını imzalayarak Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler’e teslim etti.

Ağustos ayında TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ve protokol üyelerinin katılımıyla Tekirdağ Valiliği’nde hastane yeri devir teslim protokolü gerçekleştirilen Yeni Kapaklı Devlet Hastanesi’nin inşaat ruhsatı imzalandı.

“KAPAKLIMIZA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen imza programında bir konuşma yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Hastanemizin ruhsatının imzalanmasını gerçekleştiriyoruz. 70 dönümlük bir arazi üzerinde kapalı alanı 20 bin metrekare olacak hastanemizin Kapaklımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bu konuda ÇOSB Bölge Müdürlüğü nezdinde Başkanımız Eyüp Sözdinler’in çok fazla emekleri var. Gerçekten önemli bir ihtiyacı Kapaklımıza kazandırdıkları için halkımız, bölgemiz ve ülkem adına kendilerine teşekkür ediyorum. Güzel bir esere imza atıyorlar. Hayırlısı olsun.” dedi.

“ŞANTİYE ALANIMIZI HAZIRLADIK”

ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ise yaptığı konuşmada, “Başkanımız Mustafa Çetin’in katkıları, defalarca Ankara’ya gidip gelmeleriyle hastane konusunu sonunda çözüme kavuşturduk. Şantiye alanımızı hazırladık. İnşaat ruhsatımızı da başkanımızın elinden alıyoruz. Kapaklı halkımıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 13 Kasım 2020 | 16:49:37
Haberi Paylaş
°
28 Kasım Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler