Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Belediyemiz Birim Müdürlerine Eğitim Programı Düzenlendi

Belediyemiz Birim Müdürlerine Eğitim Programı Düzenlendi

Kapaklı Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve İletişim Uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ’ın katıldığı eğitim programı düzenlendi.

Kapaklı Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen eğitim programına katılan Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve İletişim Uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ, Belediyede görevli birim müdürlerine yönelik eğitim verdi.

Kızıldağ, konuşmasında insanın sosyal bir varlık olduğunu belirterek, iyi yöneticilerin vasıflarından ve özelliklerinden bahsetti. Kızıldağ, “İnsan hayat ve hatıralardan oluşan bir yapı. Bunların bir yaşı yok. İnsan bireysel ve sosyal bir varlıktır’ dedi.

Endüstri devriminden sonra insan kaynakları konusunda yönetici yapılacak personellere testler uygulandığını söyleyen Kızıldağ, ‘Bu testler uygulanmaya devam ediliyor. Üst düzey yöneticilerde bu tür testler her zaman faydalıdır, daha verimlidir. İyi yönetici şunu zaman zaman yapmalıdır, nedir o; personelini motive etmeli. Alacağı kararları personelleri ile paylaşmalıdır.’ diye konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Kızıldağ'ın konuşmasının ardından söz alan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin de, bu tür eğitimlerin belediye personeline faydalı olduğunu ifade ederek, Şaban Kızıldağ'a katıldığı için teşekkür etti. Başkan Çetin, ‘Eğitimlerimiz hem birim müdürlerimize, hem personellerimize ciddi derecede fayda sağlıyor. Bu tür eğitimlerin daha sıklıkla süreklilik haline getirmeliyiz. İyi bir yöneticinin vasıflarını hocamız Şaban Bey çok güzel dile getirdi. İyi yöneticiyi şöyle de anlayabiliriz, işin başında olmadığı zaman birimdeki işler yolunda gidiyorsa o birimin müdürü iyi bir yöneticidir. Ben bugün eğitime katılan tüm herkese teşekkürlerimiz sunuyorum.’ diye konuştu.

 

Son Düzenleme Tarihi: 20 Kasım 2020 | 13:51:22
Haberi Paylaş
°
28 Kasım Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler