Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Belediye Personelimize İletişim Uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ Tarafından Eğitim Verildi

Belediye Personelimize İletişim Uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ Tarafından Eğitim Verildi

Kapaklı Belediyesi personeline Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve İletişim Uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ tarafından ‘Başarı İçin, Gelişmek İçin; Mazeret Yok’ konu başlıklı eğitim verildi.

Kapaklı Atatürk Kültür Merkezi’nde pandemi kurallarına uyularak, 2 seans halinde verilen eğitim sonrasında Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin tarafından Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve İletişim Uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ’a plaket takdim edildi.

"FARKLI BAKIŞ AÇISI İLE BAKMAYI ÖĞRENİYORUZ"

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin eğitim öncesinde yaptığı konuşmada, “Belediyemize bir hizmet yarışı ortaya koymaya çalışıyoruz. Bir değişim çabası var ve bu beni memnun ediyor. Pandemi dolayısıyla eğitimlerimizi sık yapamadık.  Ağustos ayında Kalite Yönetimi ve İletişim Eğitimi düzenledik. Bugün de Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve İletişim Uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ hocamızın eğitimiyle hem eğlenip hem hayata daha farklı bir bakış açısı ile bakmayı öğreneceğiz. Eğitimin amacı kendi eksiklerimizi düşünmeye sevk etmek, kişinin kendisini geliştirmeye teşvik etmektir. Şaban hocamıza bizleri kırmayıp geldiği için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

HEM GÜLDÜRDÜ HEM DÜŞÜNDÜRDÜ

Başkan Çetin’in konuşmasının ardından Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve İletişim Uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ sahneye geldi. Kızıldağ, ‘Başarı İçin, Gelişmek İçin; Mazeret Yok’ konu başlıklı eğitimi ile Kapaklı Belediyesi personellerini hem güldürdü hem de düşündürdü.

PLAKET TAKDİM ETTİ

Eğitimin ardından ‘Mazeret Yok’ kitabını imzalayan Dr. Şaban Kızıldağ’a Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin tarafından plaket takdim edildi.

Son Düzenleme Tarihi: 12 Kasım 2020 | 18:16:14
Haberi Paylaş
°
28 Kasım Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler