Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Basketbolda Kazanan Kapaklı Oldu

Basketbolda Kazanan Kapaklı Oldu

Kapaklı Spor Basketbol Takımı ve Çerkezköy Dinamik takımı Tekirdağ Büyük Erkekler Ligi dördüncü hafta maçında karşı karşıya geldi.

ÇOSB Kapaklı Spor Salonu’nda 13 Ocak Pazartesi günü oynanan maçı Kapaklı Spor Basketbol Takımı 79-46 kazandı. Kapaklı Spor antrenörü Kaan Özen galibiyetten dolayı tüm takımı tebrik etti.

ÇOSB KAPAKLI SPOR SALONUNDA MAÇLAR OYNANDI

Kapaklı Belediyesi tarafından kısa bir süre önce kurulan Kapaklı Spor Basketbol Takımı, Tekirdağ Büyük Erkekler Ligi dördüncü hafta maçında Çerkezköy Dinamik takımını ağırladı. ÇOSB Kapaklı Spor Salonu’nda oynanan maça Kapaklı Spor Basketbol Takımı antrenörü Kaan Özen, Emircan Çınar, Emir Türkoğlu, Çağrı Güldik, Orkun Tafçı ve Metincan Kart ilk 5’i ile başladı.

İLK DEVRE 50-29 TAMAMLANDI

Maça etkili başlayan ekip ev sahibi Kapaklı Spor Basketbol Takımı oldu. Çağrı ve Emir’in sayılarıyla ilk periyodu 32-18 üstün tamamlayan Kapaklı’nın dev adamları, etkili oyununu ikinci periyotta da sürdürdü. Çakabey’in peş peşe attığı üçlükler ile Kapaklı Spor Basketbol Takımı devreye 50-29 üstün girdi.

MAÇ SONU TÜM TAKIMI TEBRİK ETTİ

Maçın üçüncü periyodunda da aynı performansı sürdüren Kapaklı Spor Basketbol Takımı, Enes, Emircan, Çağrı ve Metin ile farkı açtı. Dördüncü periyoda 62-38 önde başlayan Kapaklı Spor Basketbol Takımı maçı 79-46 kazandı. Son periyotta genç isimlere şans veren antrenör Kaan Özen, maç sonu tüm takımı tebrik etti.

Son Düzenleme Tarihi: 16 Mart 2020 | 12:45:44
Haberi Paylaş
°
28 Mart Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler