Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin'in Ramazan Bayramı mesajı

Başkan Çetin'in Ramazan Bayramı mesajı

Şehrimin güzel insanları,

Hepinizi en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyorum.

Malumunuz üzere alışık olmadığımız bir süreçten geçiyoruz. Ülkemizin maruz kaldığı virüs tehdidinin en kısa sürede bertaraf edilmesi için devletimiz tüm imkanlarıyla çalışmalarına devam ediyor.

Geride bıraktığımız mübarek Ramazan-ı Şerifi mahzun bir şekilde tamamladık. Yüce dinimiz insan hayatını ve insan sağlığını her şeyin önüne koyuyor. Bu salgından kurtulmamız için bilim insanlarının önerilerine uymamız hayati önem arz ediyor.

Bayramlaşmalar,  sıla-i rahim dinimiz ve toplumumuz için çok önemlidir. Fakat bu yıl dostlarımızı, yakınlarımızı, büyüklerimizi telefonla veya başka iletişim araçlarıyla arayarak bayramlarını tebrik edelim. Devletimizin açıklamış olduğu kurallara uymaya riayet edelim.

Allah’ın yardımı ve milletimizin desteğiyle bu sıkıntılı süreci daha da güçlenerek atlatacağımıza tüm kalbimle inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, tüm vatandaşlarımıza ve İslam alemine huzur, sağlık ve esenlik getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

 

Son Düzenleme Tarihi: 23 Mayıs 2020 | 16:12:13
Haberi Paylaş
°
28 Eylül Pazartesi
Nöbetçi Eczaneler