Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin’den şehit ailesine ziyaret

Başkan Çetin’den şehit ailesine ziyaret

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Şehit Komiser Yardımcısı Erdem Uçar’ın ailesini ziyaret etti

ŞEHİT KOMİSER YARDIMCISI ERDEM UÇAR

Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla bir dizi ziyarette bulunan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, bu kapsamda 2016 yılında şehit olan Komiser Yardımcısı Erdem Uçar’ın ailesini ziyaret etti.

SABIR VE ESENLİKLER DİLİYORUM

İstanbul Sarıyer’de bulunan Adile Mermerci Polis Meslek Yüksekokulunda eğitim atışı yapıldığı esnada arkadaşının kaza kurşunu ile şehit olan evli ve 2 çocuk babası Komiser Yardımcısı Erdem Uçar’ın ailesini ziyaret eden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Komiser Yardımcısı Erdem Uçar kardeşimiz, ülkemizin huzur ve refahı için görev yaparken talihsiz bir şekilde şehit oldu. Siz değerli ailemize sabır ve esenlikler diliyorum. Milletimizin bir kez daha başı sağ olsun.” dedi.

VATAN SAĞ OLSUN

Bu önemli günde unutulmadıkları için Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e teşekkürlerini ileten Uçar Ailesi, “Bu nazik ziyaretiniz bizi onurlandırdı. Şehidimizi ve bizleri unutmadığınız için çok teşekkür ediyoruz. Sizin de söylediğiniz gibi evladımız eğitim esnasında kaza kurşununa kurban giderek şehit oldu. Geride gözü yaşlı eşini, iki evladını ve bizleri bıraktı. Vatan sağ olsun.” ifadelerini kullandı.

Son Düzenleme Tarihi: 13 Mart 2020 | 15:25:46
Haberi Paylaş
°
28 Kasım Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler