Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin’den Muhtarlar Günü Mesajı

Başkan Çetin’den Muhtarlar Günü Mesajı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında muhtarların bulunduğu mahallede vatandaşlar ile devlet kurumları arasında köprü vazifesi gördüğünü ifade eden Başkan Çetin, mahalle muhtarlarının gününü tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Muhtarlık; kültürümüzün ve toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından olup yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eder. Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte olup halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Kapaklı Belediyesi olarak muhtarlarımızın taşıdığı sorumluluğun bilincinde olarak, çalışma ve projeleri kendilerinin bilgisine sunarak onlardan gelen talep ve önerileri anında değerlendiriyoruz. İstişare kültürünü, ortak aklı gelenek haline getirdiğimiz ilçemizde muhtarlarımız ile birlikte Kapaklımızın kalkınması ve gelişmesi için el birliği ve gönül birliğimizi sürdüreceğiz. Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü tebrik eder, aileleri ile birlikte sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmelerini dilerim.”

Son Düzenleme Tarihi: 19 Ekim 2020 | 09:00:14
Haberi Paylaş
°
28 Kasım Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler