Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin’den Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Çetin’den Kurban Bayramı Mesajı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Çetin mesajında, “Bayramlar; Hakk’a yakınlık ve halka fedakârlıkta bulunma anlayışının hakim olduğu,  sevginin, dayanışmanın, paylaşmanın en çok hissedildiği ve hissettirildiği günlerdir. Tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

Kentimin güzel insanları, hepinizi en kalbi duygularımla ve muhabbetle selamlıyorum. Bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bayramlar; Hakk’a yakınlık ve halka fedakârlıkta bulunma anlayışının hakim olduğu,  sevginin, dayanışmanın, paylaşmanın en çok hissedildiği ve hissettirildiği günlerdir. Bayramlar, dargınlıkların son bulduğu, eş, dost ve akrabaların ziyaret edildiği, zenginiyle, fakiriyle hep birlikte huzurun ve sevginin paylaşıldığı özel günlerdir.

Pandemi sebebiyle, geçmiş Kurban Bayramlarına nazaran farklı bir Kurban Bayramı yaşayacağız. Sosyal mesafe ancak fiilen aramıza mesafe koymakta, gönül birliğimize engel olamamaktadır. Bayramlaşmalarımızı ve kurban kesimlerimizi pandemi kurallarına göre gerçekleştirmeye özen gösterelim.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramımızın ülkemize birlik, beraberlik, sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyor, başta Kapaklılı hemşerilerim olmak üzere tüm İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramı tebrik ediyorum."

Son Düzenleme Tarihi: 30 Temmuz 2020 | 11:25:57
Haberi Paylaş
°
04 Aralık Cuma
Nöbetçi Eczaneler