Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin'den Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Çetin'den Kurban Bayramı Mesajı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin , Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesaj yayınladı.

            Başkan Çetin mesajında; “Gönül birliği oluşturarak birbirimize kenetlendiğimiz, yardımlaşma ve hoşgörü mevsiminin güzel esintisini üzerimizde hissettiğimiz, küslüklerin ortadan kalktığı, barışın birleştirici gücünün hâkim olduğu, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban Bayramı’nı, hep birlikte idrak etmenin sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz.

            Bayramlar, sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın, dargınlıkları aradan kaldırıp yeniden kucaklaşmanın, duygu birliğinin en üst noktaya çıktığı günlerdir. Böyle günlerde, Ailemiz, akrabalarımız ve dostlarımızla birlikte güzel anılar biriktirerek kutlayacağımız bu bayramda, yardıma muhtaç, kimsesiz, yoksul, hasta, yaşlı, engelli ve darda olan kardeşlerimizi unutmamalı, gerçekleştireceğimiz ziyaretlerle kardeşlik duygularımızı güçlendirmeliyiz.

            Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramının ülkemize birlik, beraberlik, sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz eder, başta Kapaklı'lı hemşerilerim olmak üzere tüm İslam aleminin Mübarek Kurban Bayramı tebrik ediyorum." dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 08 Ağustos 2019 | 13:13:19
Haberi Paylaş
°
14 Aralık Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler