Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin’den Hemşirelere Çiçek ve Pasta Sürprizi

Başkan Çetin’den Hemşirelere Çiçek ve Pasta Sürprizi

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Hemşireler Günü dolayısıyla Kapaklı Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, çiçek ve pasta ile hemşirelerin Hemşireler Günü’nü tebrik etti. Başkan Çetin ziyarette yaptığı konuşmada, “Sağlığımızın öneminin bir kez daha anlaşıldığı Kovid-19 sürecinde verdiğiniz emek için hepinize teşekkür ediyorum. Gününüz kutlu olsun. İyi ki varsınız.” dedi.

ÇİÇEK VE PASTA SÜRPRİZİ

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla Kapaklı Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Başkan Çetin, hastanede kendisini karşılayan İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Fatih Can Mert, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Halime Yıkar Çopan ve hemşirelere çiçek ve pasta sürprizinde bulundu.

“VERDİĞİNİZ EMEKLER İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ziyarette bir konuşma yapan Başkan Çetin, “Sağlığımızın önemini bir kez daha anladığımız bu zor günlerde ne kadar önemli bir iş yaptığınızı tüm Türkiye, tüm dünya anlamış, görmüş oldu. Gecenizi gündüzünüze katarak fedakarca, sabır, özveri ve sevgi ile bu kutsal görevinizi yerine getiriyorsunuz. Verdiğiniz emekler için hepinize teşekkür ediyorum ve Hemşireler Gününüzü kutluyorum. İyi ki varsınız. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.” dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 13 Mayıs 2020 | 14:53:19
Haberi Paylaş
°
01 Ekim Perşembe
Nöbetçi Eczaneler