Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin'den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Başkan Çetin'den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

                Başkan Çetin mesajında şu ifadelere yer verdi “Büyük Türk Milletinin şanlı ve onurlu mücadelesinin göstergesi olan ve millet egemenliğine dayanan Cumhuriyet’imizin 96. Yılını kutluyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

                Cumhuriyet Bayramı, dünyada eşine az rastlanan bir inanç ve azmin sonucu, bu toprakların bölünemeyeceğinin tarihi bir ispatıdır. Kurtuluş Savaşı, Milletimizin var olma savaşı, Cumhuriyet ise, yeniden dirilişin simgesidir. ‘Tek bayrak, Tek millet, Tek devlet’ anlayışı ile kurduğumuz, demokrasi ve halk iradesiyle taçlandırdığımız Cumhuriyetimiz, Türk milletinin ebedi varlığı ile ilelebet devam edecek ve yaşayacaktır. Bizde Cumhuriyetimizi var eden değerlere daima sahip çıkarak büyük bir milletin fertleri olarak güzel bir geleceğe hep beraber yürümeli ve Türkiye mizi hep birlikte yarınlara taşımalıyız.

                 Bu duygu ve düşüncelerle Ulusumuzun ve Kapaklı halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, İstiklal Savaşı’nda, 15 Temmuz’da ve terörle mücadelede ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin birliği ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi saygı ve şükranla anıyorum" dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 13 Mart 2020 | 15:20:34
Haberi Paylaş
°
06 Temmuz Pazartesi
Nöbetçi Eczaneler