Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin’den 15 Temmuz Mesajı

Başkan Çetin’den 15 Temmuz Mesajı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin,  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında, darbe girişimine gövdesini siper eden aziz milletin mensubu olmaktan büyük gurur duyduğunu belirten Başkan Çetin, “Vatan uğruna canını veren kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.” dedi.

“VATANINA NAMAHREM ELİNİN DEĞMESİNE İZİN VERMEMİŞTİR”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin,15 Temmuz 2016’da meydana gelen FETÖ darbe girişiminin akamete uğratılmasının 4. Yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Çetin mesajında şu ifadeleri kullandı: Bundan 4 yıl önce ülkemiz şanlı kudretinin bir örneğini daha göstermiş ve ülkemiz üzerinde hain planlar kuranların planlarını bozguna uğratmıştır. O gece Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile sokaklara çıkan, vatanı için hainlere yanıt veren her vatandaşımız cesareti, dirayeti ve mücadelesiyle bu topraklarda Çanakkale ruhunun halen diri olduğunu göstermiştir. FETÖ’nün ölüm kusan silahları karşısında milletimiz canından, kimi zaman canından daha çok değer verdiği evlatlarından vazgeçmiş ama vatanına namahrem elinin değmesine izin vermemiştir.

“BU MİLLETİN NEFERİ OLMAK BİZİM EN BÜYÜK GURUR NİŞANIMIZDIR”

Ne o gece milletimize karşı yapılan ihaneti unutacağız, ne de milletimizin tarih yazan kahramanlığını, devletine ve demokrasiye sahip çıkmak için yazdığı destanı unutturacağız. O gece ölümü öldüren, korkuyu korkutan bu milletin neferi olmak bizim en büyük gurur nişanımızdır. O gece, o hayasız akını durdurmak için iman dolu göğsünü siper eden şehitlerimize Allah'tan bir kez daha rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum. Ve o gece sesiyle, duruşuyla, mücadelesiyle, duasıyla kutsalına sahip çıkan herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Son Düzenleme Tarihi: 15 Temmuz 2020 | 10:42:17
Haberi Paylaş
°
03 Ağustos Pazartesi
Nöbetçi Eczaneler