Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin Temizlik İşçileri ile Toplantı Yaptı

Başkan Çetin Temizlik İşçileri ile Toplantı Yaptı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin,  Kapaklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı işçilerle Temizlik İşleri Garajı’nda toplantı  yaptı.

Konuşmasından önce temizlik çalışanlarının bir bir elini sıkarak hatırlarını soran Başkan Çetin, konuşmasında kent temizliği ve çevre kirliliğinin önlenmesi için gerçekleştirilen çalışmaların tüm sokaklarda titizlikle gerçekleştirileceğini ifade etti.

Başkan Çetin konuşmasında, “Göreve başladığımız günden beri hep birlikte canla başla çalışarak mahallerimizin temizliğine büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda faaliyetleri koordineli şekilde yürütmek için her mahalleye özgü temizlik görevlileri atadık. Çöplerin süpürülmesi, toplanması ve kaldırılmasında görevli araçlarımızı her gün düzenli olarak tüm mahallerimize sevk ediyoruz. İlçemiz genelinde de  aynı çalışmaları titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Gece gündüz vardiyalı şekilde özveriyle çalışarak 7 gün 24 saat aralıksız sürdürdüğümüz temizlik çalışmalarımızın halkımızın sağlığı için çok önemli olduğunun bilinciyle hizmet veriyoruz. Bu sebeple hayatı kolaylaştıran, Kapaklımızın çehresini değiştiren hizmet ve projelerimizle birlikte temiz ve sağlıklı sokaklarıyla " Atmazsan Batmaz" diyerek daha yaşanabilir bir Kapaklı için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Çetin toplantıda ayrıca, işçilere temizlik faaliyetlerinde daha titiz şekilde çalışılması konusunda uyarılarda bulunarak yeni talimatlar verdi.

Son Düzenleme Tarihi: 13 Mart 2020 | 15:23:35
Haberi Paylaş
°
04 Nisan Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler