Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin Pazarcılar Derneğinin Aşure Etkinliğine Katıldı

Başkan Çetin Pazarcılar Derneğinin Aşure Etkinliğine Katıldı

Kapaklı Pazarcılar Derneği  Muharrem ayı dolayısıyla  Hoca Ahmet Yesevi Caddesi’nde kurulan Perşembe Pazarı’nda halkımıza aşure dağıttı.

Aşure etkinliğine Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Yoğun katılım sağlanan etkinlikte vatandaşlara ve pazarcı esnafına toplam 3 bin adet aşure ikramında bulunuldu.

‘’MUHARREM AYI ÜLKEMİZE BEREKET GETİRSİN’’

Etkinlikte konuşan Kapaklı Pazarcılar Derneği Sedat Şen, ‘’Aşure Günü paylaşmanın, kardeşliğin ve dayanışmanın en güzel örneklerinden birisidir. Bu nedenle her yıl olduğu gibi bu yıl da Muharrem ayı dolayısıyla, vatandaşlarımıza ve üyelerimize aşure ikramında bulunduk. İdrak ettiğimiz, Muharrem ayı ve Aşure Günü'müzün ülkemize huzur ve bereket getirmesini Yüce Allah'tan temenni ediyorum."  dedi.

KARDEŞLİĞİMİZ , BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Başkan Mustafa Çetin aşure etkinliğinde yaptığı konuşmasında şunları ifade etti , “Tüm hemşehrilerimizin mübarek Muharrem ayını gönülden kutluyorum. Paylaşmanın ve bereketin arttığı, kardeşlik bağlarının güçlendiği bu ayda tüm dünyada barışın, huzurun ve sevginin hakim olmasını Rabb’imden niyaz ediyor, tuttuğumuz Muharrem oruçlarının kabul olmasını diliyorum. Kardeşliğimiz, birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Allah milletimizi ve memleketimizi korusun” dedi. 

Son Düzenleme Tarihi: 13 Mart 2020 | 15:22:10
Haberi Paylaş
°
27 Mayıs Çarşamba
Nöbetçi Eczaneler