Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin Ev Ziyaretlerini Sürdürüyor

Başkan Çetin Ev Ziyaretlerini Sürdürüyor

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kentimiz genelinde gerçekleştirdiği ev ziyaretlerine Kazım Karabekir Mahallesi ile devam etti. Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Çetin Özhan ile birlikte mahalle sakinlerini evlerinde ziyaret eden Başkan Çetin, vatandaşlara sıcak simit ikramında bulunarak vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.

Sık sık ev ziyaretleri gerçekleştirdiğini belirten Başkan Çetin, “Hoş sohbetlerine ortak olduğumuz vatandaşlarımızın hal ve hatırlarını sorarak talep ve isteklerini dinledik. Bizleri çok güzel ağırlayan ailelerimize misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, sağlık, huzur ve afiyet diliyorum.” dedi.

“ONLARIN DUALARI İLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

Ev ziyaretlerinde bulunmaktan mutluluk duyduğunu kaydeden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Ev ziyaretlerinde çok mutlu oluyorum. Çocuklarımızla da bir araya gelerek ailelerimizle güzel vakit geçiriyoruz. Hoş sohbetlerine ortak olduğumuz vatandaşlarımızın hal ve hatırlarını sorarak talep ve isteklerini dinliyoruz. Hepsi bizim baş tacımız. Onların sağlık ve mutluluk içinde bir yaşam sürmeleri bizler için çok önemli. Bizler vatandaşlarımızın en iyi şekilde, en kaliteli hizmetleri alabilmeleri için göreve geldiğimiz günden bu yana dur durak bilmeden ilk günkü aşkla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Onların duaları ile yolumuza devam ediyoruz. Bizleri çok güzel ağırlayan ailelerimize misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, sağlık, huzur ve afiyet diliyorum.” dedi.

 

 

Son Düzenleme Tarihi: 23 Temmuz 2020 | 16:12:04
Haberi Paylaş
°
04 Aralık Cuma
Nöbetçi Eczaneler