Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin Engellilerle Kahvaltı Programında Bir Araya Geldi

Başkan Çetin Engellilerle Kahvaltı Programında Bir Araya Geldi

Kapaklı Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle düzenlenen kahvaltıda Kapaklı'da ikamet eden engelli vatandaşlarla bir araya geldi.

3 Aralık Salı günü saat 10.00'da düzenlenen kahvaltı programına Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şube Temsilcisi Hayati Çakan, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve engelli vatandaşlar katılım gösterdi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Kahvaltı programında konuşan Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şube Temsilcisi Hayati Çakan, düzenlenen program için Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şubesi adına teşekkür ettiğini ifade etti.

"ENGELLİ YAŞAM EVİNİN TEMELİNİ ATACAĞIZ"

Çakan'ın konuşmasının ardından konuşan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, "Bugün aslında bakarsanız yaptığımız bu etkinlikle sadece farkındalık ortaya koymak ve engelli vatandaşların ve ailelerinin hepsinin yanında olduğumuzu ifade etmek için bir aradayız. İlçemizde önemli sayıda engelli kardeşimiz, vatandaşımız var. Biz de hep yanlarında olduk. Bu dönemde 2020 yılı bütçesi oluştururken Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın da onayıyla beraber inşallah geçmiş dönem projesi hazırlanmış olan Engelli Yaşam Evi'nin 2020 yılında temelini atacağız. konuda büyükşehir belediye başkanımız da duyarlı. Bunu ilçemize kazandırmak için o da bizimle aynı düşüncede" dedi.

"ONLARLA BİRLİKTE OLMAYA HAZIRIM"

Başkan Çetin, konuşmasının devamında, "Kapaklı'da birlik beraberlik içinde engelli kardeşlerimizle daha fazla birlikte olacağız. Onların sosyal hayatın içindeki ihtiyaçlarını karşılamak için hep beraber çözümler üretiriz. Ben Kapaklı Belediye Başkanı olarak bu konuda çok samimiyetle söylüyorum. Elimizden gelen ne varsa, hangi konuda çalışmamız gerekiyorsa hem sosyal hem kültürel birçok etkinlikte onlarla birlikte olmaya hazır olduğumu ifade ediyorum" ifadelerini kullandı.

Son Düzenleme Tarihi: 13 Mart 2020 | 15:19:03
Haberi Paylaş
°
07 Ağustos Cuma
Nöbetçi Eczaneler