Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin, Ana Sınıfı ve 1. Sınıf Öğrencilerine Boyama Kitabı Dağıttı

Başkan Çetin, Ana Sınıfı ve 1. Sınıf Öğrencilerine Boyama Kitabı Dağıttı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kentimizdeki anaokulu ve ilkokulları ziyaret ederek ana sınıfı ve birinci sınıf öğrencilerine boyama kitabı dağıttı.

Öğrenciler ve öğretmenler ile sohbet eden Başkan Çetin, dağıttıkları sıfır atık, deprem eğitimi, trafik eğitimi ve sağlıklı yaşam konularını içeren boyama kitapları ile öğrencilerin hem eğleneceğini, hem de öğreneceğini ifade etti.

“HEM EĞLENECEK HEM ÖĞRENECEKLER”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Emine Penbeten Adal Anaokulu, Sanayiciler İlkokulu ve Cumhuriyet İlkokulu’nu ziyaret etti. Öğretmen ve öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılını kutlayan Başkan Çetin, ana sınıfı ve birinci sınıf öğrencilerine sıfır atık, deprem eğitimi, trafik eğitimi ve sağlıklı yaşam konularını içeren boyama kitaplarını dağıttı. Konuyla ilgili Başkan Çetin, “Eğitime olan desteğimizi her alanda sürdürüyoruz. Kültür İşleri Müdürlüğümüz tarafından 'ağaç yaşken eğilir' düşüncesiyle çocuklarımıza sıfır atık, deprem eğitimi, trafik eğitimi ve sağlıklı yaşam konularını içeren eğitici boyama kitaplarını dağıttık. Biricik yavrularımız boyama kitapları ile hem eğlenecek hem de öğrenecekler. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi yetişmeleri, vatana ve millete yararlı bireyler olmaları ve ülkemizi daha da ileri taşımaları için, eğitimlerini en iyi şekilde almaları ve sosyal sorumluluk bilinci kazanmaları için elimizden geleni yapmayı sürdüreceğiz. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize, okul çalışanlarına başarılı ve sağlıklı bir eğitim öğretim yılı diliyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 05 Ekim 2020 | 17:28:02
Haberi Paylaş
°
28 Ekim Çarşamba
Nöbetçi Eczaneler