Atatürk
“Kapaklı Sizin Eviniz”
Atatürk

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

MOBİL UYGULAMA GİZLİLİK BİLDİRİMİ 

Tüm Kullanıcılarımızın gizliliği bizim için önemlidir. 
Uygulama Kullanıcısı olarak Hizmetimizi kullandığınızda, (Uygulama Yayıncısı olarak) Kişisel Verilerinizi işleriz. Bu Gizlilik Bildirimi, Kişisel Verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve işleme koyduğumuzu açıklar. Dikkatlice okumanızı öneririz.

Kapsam
Kapaklı Belediyesi Mobil Uygulaması ile ilgili hizmetleri sunarken, kişisel bilgilerinizi nasıl yönettiğimizi anlatmaktadır. Kapaklı Belediyesi Mobil Uygulaması için geçerlidir.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması
Uygulama herhangi bir kişisel bilgi verilmeksizin indirilebilmektedir. Uygulama Profil hesabı oluşturarak veya oluşturmadan devam ederek kullanılabilmektedir. Profil hesabı oluşturulup devam edilebilmesi için Kapaklı Belediyesi vergi mükellefi olmak gerekmektedir.
Size ait olmayan cihazlarda profil hesabı ile devam ettiğinizde, üçüncü kişiler tarafından hesap bilgileriniz (vergi borçları, yapılan tahsilatlar) görüntülenebilir. Oluşacak bu tür güvenlik sorunlarından Kapaklı Belediyesi sorumlu değildir.
Uygulamanın istek, şikâyet, başvuru gönderme özelliklerini kullanarak yapmış olduğunuz başvurularınızın değerlendirilebilmesi için adınız, soyadınız, telefon numaranız, mail adresiniz ve  konum bilgileriniz gibi bilgiler istenebilmektedir. Gönderiminiz ile ilgili sonuç ve değerlendirmelerini tarafınıza tekrar iletmek için bu bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıs kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Güvenlik
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak, hasar riskini en aza indirmek, bilgi kaybı ve yetkisiz erişimden veya bilgiyi kullanmak için önlemler uygulanmaktadır. Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlayamamaktadır. Dolayısıyla, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çaba sarf edilir, ancak bu garanti edilmez ve Uygulamanın ve ilgili veritabanlarının herhangi bir haksız davranış, arıza, izinsiz engeller veya erişim veya diğer kötüye kullanım ve kötüye kullanımdan muaf olacağını makul bir şekilde bekleyemezsiniz.

°
21 Kasım Perşembe
Nöbetçi Eczaneler