Atatürk
“Kapaklı Sizin Eviniz”
Atatürk

Kapaklı’daki Yatırımlar Değerlendirildi

Kapaklı’daki Yatırımlar Değerlendirildi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Kapaklı ilçesinde gerçekleştirilen yatırımlar ile ilgili değerlendirme toplantısı düzenlendi.

24 Aralık Pazartesi günü sabahın ilk saatlerinde Atatürk Mahallesinde Vatandaşlar ile bir araya gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ALBAYRAK ve Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI   vatandaşların talep ve isteklerini dinledi. Atatürk mahallesi Veli Çeken Parkında devam eden çalışmaları da yerinde inceleyen Başkan ALBAYRAK ve MANDALI çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Kapaklı Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleşen değerlendirme toplantısında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, TESKİ Genel Müdür Vekili Dr. İbrahim İçöz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Fatih Ünsal, Genel Sekreter Yardımcıları Dr. Kaan Gaytancıoğlu ve Atabey Baytöre, Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan ile Büyükşehir Belediyesi ve Kapaklı Belediyesi'nin idari kadrosu katıldı.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPTILAR

Değerlendirme toplantısında; Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kapaklı Belediyesi ve TESKİ' tarafından Kapaklı 'da tamamlanan ve devam eden yatırımlar değerlendirilerek, Büyükşehir Belediyesi ve Kapaklı Belediyesi'nin çalışmalarının koordineli bir şekilde devam etmesi için görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda ayrıca Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ'nin ilgili daire başkanlıkları ile Kapaklı Belediyesi bünyesindeki müdürlükler çalışmalar hakkında bilgilendirme gerçekleştirdi.

Son Düzenleme Tarihi: 15 Ocak 2019 | 16:50:14
Haberi Paylaş
°
24 Ağustos Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler