Atatürk
“Kapaklı Sizin Eviniz”
Atatürk

Türk siyasetinin önde gelen isimleri ölümsüzleştirildi

Türk siyasetinin önde gelen isimleri ölümsüzleştirildi

Belediyemizin girişinde bulunan alana Türkiye siyasetinin önde gelen isimlerinden Bülent Ecevit, Necmettin Erbakan, Süleyman Demirel ve Alparslan Türkeş’in tablosunu asarak, ebediyete intikal eden siyasetçilerimizin anısını Kapaklı Belediyemizde yaşatmaya başladık

BELEDİYE GİRİŞİNE TABLOLARI ASILDI

Kapaklı Belediyesi Hizmet Binası girişine asılan tablo sayesinde, Türkiye siyasetine yön vermiş isimlerden olan Bülent Ecevit, Necmettin Erbakan, Süleyman Demirel ve Alparslan Türkeş’in anıları bir kez daha ölümsüzleştirildi.

KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMİYORUZ

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız İrfan Mandalı, “Kapaklı Belediyesi olarak bizler; kökeni, mezhebi, dili, dini, ırkı, siyasi görüşü ne olursa olsun tüm vatandaşlarımızı aynı sevgi ve hoşgörüyle kucaklayan bir anlayışa sahibiz.” dedi.

GELECEĞİMİZ İÇİN BİRÇOK EMEK VERMİŞ DEĞERLERİMİZDİR

Siyasi görüşleri farklılık göstermesine rağmen Türkiye siyasetine yön vermiş ve tek amaçları Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkıp ülkemizi yüceltmek olan bu dört ismin anılarını Kapaklı Belediyesi’nde yaşatacaklarını ifade eden Başkanımız Mandalı, “Bülent Ecevit, Necmettin Erbakan, Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş ve daha niceleri, Türk siyasetine damga vurmuş, bu ülke için, geleceğimiz için birçok emek vermiş değerlerimizdir. Bizler de onların anılarına olan saygımızdan ve isimlerini ebediyen yaşatma isteğimizden dolayı bu dört ismin tablolarını Belediyemizin giriş kısmına astık. Ülkemiz için yaptıklarından dolayı kendilerine bir kez daha teşekkürlerimi iletiyor; rahmetli siyasetçilerimizi saygı, sevgi, minnet ve şükranla anıyorum.” ifadelerini kullandı.  

 

Son Düzenleme Tarihi: 14 Mart 2019 | 11:05:15
Haberi Paylaş
°
20 Eylül Cuma
Nöbetçi Eczaneler