Atatürk
“Kapaklı Sizin Eviniz”
Atatürk

Tarihi Çeşmede Restore Çalışmaları Devam Ediyor

Tarihi Çeşmede Restore Çalışmaları Devam Ediyor

Pınarça Mahallesi’nde bulunan ve uzun yıllardır harabe bir şekilde olan tarihi çeşme Belediyemiz Fen işleri ekipleri tarafından restore edilerek modern bir görünüme kavuşturuluyor.

 Belediye Başkanımız Mustafa Çetin’in Pınarça Mahallesinde seçim öncesinde mahalle ziyaretlerinde bulunurken çeşmenin çok kötü durumda olduğunu görmesi ve göreve geldiklerinde ilk işlerinden birinin bu tarihi çeşmenin tekrar mahalleye kazandırılması sözü  olmuştu.

Göreve geldiği gün Başkanımızın talimatları üzerine Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz harekete geçti. Pınarça Mahallesi’nde bulunan tarihi çeşmede restorasyon çalışmaları başladı.

"TARİHİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ”

Başkan Çetin, “Söz verdiğimiz gibi Pınarça mahallemizdeki tarihi çeşmemize sahip çıkıyoruz. Çeşmemizi tarihi değerlerine uygun bir şekilde restore ediyor ve çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Halkımıza ne söz verdiysek hepsini yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Gönül belediyeciliği ile kentimizin her noktasına hizmet ederek Kapaklı'mızı hak ettiği hizmetlerle buluşturacağız” dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 01 Temmuz 2019 | 10:36:01
Haberi Paylaş
°
18 Ekim Cuma
Nöbetçi Eczaneler