Atatürk
“Kapaklı Sizin Eviniz”
Atatürk

Sünnet Şöleni kayıtlarımız başladı

Sünnet Şöleni kayıtlarımız başladı

Kapaklı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünün çalışmaları kapsamında geleneksel olarak düzenlenen Kapaklı Belediyesi Sünnet Şöleni için kayıt alma işlemleri başladı

BU ANLAMLI GÜNDE YANLARINDA OLACAĞIZ

Kapaklı Belediyesinin her alanda olduğu gibi Sosyal Belediyecilik alanında da vatandaşların yanında olmaya özen gösterdiğini belirten Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak, çocuklarımızı ve ailelerimizi sevindirmek adına düzenlenen bu anlamlı hizmetimiz sayesinde çocuklarımızın sünnet işlemlerini son derece steril ortamda ve uzman hekimler eşliğinde gerçekleştirerek bu özel günde onların yanında oluyoruz.” ifadelerini kullandı.

5 – 12 YAŞ ARALIĞINDAKİ ÇOCUKLARIMIZ FAYDALANACAK

Başvuru için 5 – 12 yaş sınırlaması olduğunu kaydeden Kapaklı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “60 ayını doldurmuş ve 12 yaşını aşmamış olan tüm çocuklarımız bu hizmetimizden faydalanabilirler. Kayıtlarımız 17 Mayıs Cuma günü saat 17.00’de sona erecektir.” açıklamalarında bulundular.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Hizmetimizle ilgili detaylı bilgi için 444 80 59 numaralı telefondan dahili 178'i arayarak Belediyemiz Sağlık İşleri Müdürlüğüyle irtibata geçebilirsiniz.

 

Son Düzenleme Tarihi: 17 Nisan 2019 | 10:25:22
Haberi Paylaş
°
24 Ağustos Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler