Atatürk
“Kapaklı Sizin Eviniz”
Atatürk

Sizi Seviyoruz

Sizi Seviyoruz

Kapaklı Belediyesi olarak 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz, Kapaklı halkından büyük ilgi gördü

BİRBİRİNDEN GÜZEL GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzün çalışmaları kapsamında düzenlenen 14 Şubat Sevgililer Günü etkinliği kapsamında sevgi falı çekildi, anı ölümsüzleştirmek adına fotoğraf alanı oluşturuldu ve günün anısına vatandaşlarımıza çeşitli hediyeler takdim edildi.

YÜZLERCE VATANDAŞIMIZ KATILDI

Dün saat 14.00’da eski Belediye Meydanı’nda başlayan etkinliklere Belediye Başkanımız İrfan Mandalı ve eşi Fatma Mandalı’nın yanı sıra yüzlerce vatandaşımız katılarak 14 Şubat Sevgililer Günü’nde doyasıya eğlendiler.

SEVGİ NOTLARINI PAYLAŞTILAR

Belediye Başkanımız İrfan Mandalı ve eşi Fatma Mandalı’nın etkinlik alanına gelmesiyle başlayan program, sevgi fallarının okunmasıyla devam etti. Kalp şeklinde kesilen kağıtların üzerine yazılan sevgi notlarını sepetten rast gele çeken vatandaşlar, daha sonra bu notları sevgililerine ve eşlerine okuyarak bir kez daha sevgilerini dile getirmiş oldular.

HER ANINIZI SEVGİYLE GEÇİRİN

Daha sonra Belediye Başkanımız İrfan Mandalı günün anlam ve önemine ilişkin kısa bir konuşma gerçekleştirerek Kapaklı özelinde tüm insanlığın 14 Şubat Sevgililer Gününü kutladı ve sevginin bir günle sınırlı kalmamasını, insanların her anlarını sevgiyle geçirmesini temenni etti.

DANS ETTİLER

Belediye Başkanımız İrfan Mandalı’nın konuşmalarının ardından etkinlik alanında dans müziği çalındı ve katılımcılar sevgilileriyle, eşleriyle, arkadaşlarıyla dans ederek ortaya son derece güzel bir görüntü çıkardı. Başkanımız Mandalı ve eşi Fatma Mandalı’nın ettiği dans da Kapaklı halkı tarafından büyük bir ilgiyle izlendi.

14 ŞUBAT’I ÖLÜMSÜZLEŞTİRDİLER

Dansın tamamlanmasının ardından fotoğraf alanına geçen katılımcılar, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü ölümsüzleştirmek adına bu alanda hatıra fotoğrafı çektirdiler. Başkanımız Mandalı ve eşi Fatma Mandalı’yla da birbirinden güzel fotoğraflar çektiren vatandaşlarımız, bu fotoğrafların baskılarını ücretsiz olarak Belediyemizden temin ederek güzel birer hatıra fotoğrafına sahip oldular.

HEDİYELER TAKDİM EDİLDİ

Etkinliğimizin devamında alanı dolduran yüzlerce vatandaşımıza birbirinden güzel hediyeler takdim ederek ve çeşitli ikramlarda bulunarak 14 Şubat Sevgililer Günlerini kutladık.

Son Düzenleme Tarihi: 05 Nisan 2019 | 14:38:05
Haberi Paylaş
°
22 Mayıs Çarşamba
Nöbetçi Eczaneler