Atatürk
“Kapaklı Sizin Eviniz”
Atatürk

Otizme bir ışık da sen yak

Otizme bir ışık da sen yak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kapaklı Belediyesi ve Türkiye Sakatlar Derneği işbirliğiyle otizm farkındalık etkinliği düzenlenecek

ÇEŞİTLİ İKRAM VE HEDİYELER

‘Otizme bir ışık da sen yak’ sloganıyla çıkılan bu yolda, otizme karşı farkındalık oluşturmak için gerçekleşecek olan etkinlikte canlı müzik, tişört, şapka dağıtımı, bardak mısır, pamuk şeker, uçan balon, palyaço ve yüz boyama eşliğinde eğlenceli anlara tanıklık edilecek.

18 NİSAN’DA BELEDİYE MEYDANINDA

Etkinlikle ilgili bilgi veren Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz, Kapaklı Belediyemiz ve Türkiye Sakatlar Derneği işbirliğiyle düzenlenecek olan otizm farkındalık etkinliğimiz 18 Nisan Perşembe günü saat 13.00 – 15.00 arasında Kapaklı Belediye Meydanında gerçekleşecek. Etkinliğimize tüm halkımız davetlidir.” dedi.

DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

İletişim ve sosyal etkileşim sorunları yaşayan otizmli vatandaşlarımızın topluma kazandırılması için sivil toplum kuruluşlarıyla ortak çalışmaların devam edeceğini kaydeden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Biliyoruz ki erken teşhis ve tedavi, otizmli çocuklarımızın geleceklerindeki beceri ve faaliyetlerini gerçekleştirmeleri açısından büyük önem taşıyor. Bu vesile ile düzenlenecek olan bu etkinlikte emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor, otizme karşı farkındalığı attıran, erken tanı ve tedavinin önemini ortaya koyan etkinliklerin destekçisi olmayı sürdüreceğimizi belirtmek istiyorum.” diye konuştu.

Son Düzenleme Tarihi: 12 Nisan 2019 | 14:35:55
Haberi Paylaş
°
20 Eylül Cuma
Nöbetçi Eczaneler