Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Okul Bahçeleri Temizleniyor

Okul Bahçeleri Temizleniyor

Kapaklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin'in talimatıyla ilçe genelindeki okulların bahçelerinde yıkama ve çevre temizliği çalışması yapılıyor.

            Her fırsatta eğitime destek olmaya ve katkı sağlamaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Çetin, eğitim öğretim dönemi başlamadan evvel okul bahçelerinde ve çevresinde temizlik çalışmaları yaptıklarını bu çalışmaların yıl içerisine de yayılacağını ifade etti.

            Eğitime büyük önem verdiğini kaydeden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin; '' Öncelikle, çocuklarımızın sağlıklı olması, yaşadıkları kente ve daha önemlisi ülkemize faydalı birer birey olarak yetişmeleri en büyük dileğimiz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için daha iyi fiziki koşulların oluşturulması için sürdürdüğümüz bu çalışmalar ile okullarımız yeni eğitim-öğretim dönemine tertemiz bir şekilde girmiş olacak. " dedi.

            Başkan Çetin açıklamasının devamında " Bu kapsamda Kapaklı'mızda bulunan tüm okullarımızın bahçelerinde önce süpürme işlemi sonrada basınçlı su ile yıkama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dönem içerisinde de devam edeceğiz. Bu vesile ile 2019- 2020 eğitim yılında tüm öğretmenlerimize, eğitim camiasına hizmet veren tüm kardeşlerime ve değerli velilerimize kolaylıklar diliyor, yarınımız olan sevgili çocuklarımıza başarılar temenni ediyorum” dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 05 Eylül 2019 | 12:09:53
Haberi Paylaş
°
23 Ocak Perşembe
Nöbetçi Eczaneler