Atatürk
“Kapaklı Sizin Eviniz”
Atatürk

Her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz

Her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz

Kapaklı Belediyesi olarak, İnönü mahallemizde ikamet eden Rıfat Özcan Ağabeyimize akülü tekerlekli sandalyesini teslim ettik

AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYESİNİ TESLİM ETTİK

Özel insanlarımızın ayrıcalıklı hizmeti sonuna kadar hak ettiğini ve bu anlayış çerçevesinde onlara destek olmaya devam edeceğimizi ifade eden Kapaklı Belediye Başkanımız İrfan Mandalı, “Kapaklı için yola çıktığımız günden bugüne kadar özel insanlarımızın yanında olduk olmaya da devam ediyoruz. Kapaklı halkının hayat standartlarını maksimuma çıkarmak adına gerçekleştirdiğimiz çalışmalar kapsamında Rıfat Özcan adlı vatandaşımıza akülü tekerlekli sandalyemizi hediye ederek daha konforlu bir yaşam sürmesi için destek olmaya çalıştık” dedi.

EN BÜYÜK ENGEL SEVGİSİZLİKTİR

İnsan odaklı, hizmet odaklı Belediyecilik anlayışı çerçevesinde vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmeye, onlara yardımcı olmaya devam edildiğini kaydeden Başkanımız Mandalı, “Kimseyi ayırmadan, ötekileştirmeden, desteğe ihtiyacı olan herkese sevgi elimizi uzatıyoruz. En büyük engel sevgisizliktir. Sadece bir gün değil her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

BAŞKANIMIZA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR

Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız İrfan Mandalı’ya teşekkürlerini ileten Rıfat Özcan, “Başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Kapaklımızda daha kaliteli bir yaşam sürdürebilmemiz için elinden geleni yapan bir Başkana sahibiz. Allah ondan razı olsun” dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 14 Mart 2019 | 11:05:03
Haberi Paylaş
°
19 Ağustos Pazartesi
Nöbetçi Eczaneler