A- A+

Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevgi Başkan Mandalı'yı Ziyaret Etti

18.12.2017 - Kapaklı Belediyesi


Guncel

Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğüne yeni atanan Emniyet Müdürü Murat SEVGİ , Belediye Başkanı İrfan MANDALI'yı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Başkan Mandalı '' Kapaklı Belediyesi olarak Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü ile bugüne kadar uyumlu bir şekilde çalıştıklarını kaydeden Başkan Mandalı “Hepimiz, vatandaşlarımıza hizmet için buradayız. Kentimizde, huzur ve güven ortamının olması çok önemli. Bu anlamda Kapaklı Belediyesi olarak diğer kurumlarla olduğu gibi İlçe Emniyet Müdürlüğümüz ile de birçok ortak projeye imza attık. İnanıyorum ki sizin nezdinizde, aynı anlayışla bu güzel çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. MOBESE kameralarının'da ilçemizde kurulum çalışmaları devam ediyor. İnşallah artık Kapaklı'mız MOBESE kameraları izlenerek daha güvenli bir hale gelecek. Ben Yeni görevinizde başarılar diliyorum. Kapaklı'mızda güven ve huzurun tesis edilmesi için emek harcayan bütün emniyet teşkilatı mensuplarımıza 'da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Polis vatandaş işbirliğinin önemine dikkat çeken Emniyet Müdürü Murat SEVGİ, '' Belediyemizin de desteğiyle halkımızın huzur ve güveni için gece gündüz çalışmaktan keyif alacağız. MOBESE kameralarımız ilçemizde yakında faaliyete geçecek ve bizlerin en büyük yardımcısı olacak.Yeni kameralar ile birlikte ilçede bulunan kötü niyetli kişiler daha kısa sürede tespit edilebilecek.Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyor Çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi.

Başkan Mandalı'nın özellikle dile getirdiği Kapaklı'da uyuşturucu kullanımı konusunda da büyük hassasiyetinin bulunduğunu söyleyerek ilçede denetimlerin daha da sıklaştırıldığını ifade etti.

Yukleniyor Galeri Yükleniyor..Lütfen Bekleyiniz.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER