A- A+

Duraklar Temizleniyor

08.11.2017 - Kapaklı Belediyesi


Guncel

Kapaklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçedeki duraklara izinsiz yapıştırılan el ilanları ve reklam afişlerini temizleme çalışmalarını sürdürüyor.

Kapaklı Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçedeki duraklara izinsiz yapıştırılan el ilanları ve reklam afişlerini temizlemeye başladı.

İlçedeki bekleme duraklarının çok kötü bir şekilde kullanıldığını tespit ettiklerini belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, "Rastgele afiş ve reklam ilanlarının yapıştırıldığını gördük. Konuyla ilgili Temizlik İşleri Müdürlüğümüz tarafından bir ekip oluşturduk" dedi.

Zabıta ekipleri ile birlikte tespit edilen durakların temiz bir hale getirileceğini belirten Mandalı, "İlk etapta ilgili şahıslar fiilen resim afiş yapıştıran şahıslar veya kurumlar öncelikle uyarılacak, ikinci ikaz halinde gerekli cezai işlem uygulanacaktır. Ekiplerimiz tarafından ilgili şahıslara tebliğ ettik, inşallah bundan sonra temiz, düzenli daha güzel bir Kapaklı için çalışmalarımıza devam edeceğiz." ifadelerini kaydetti.

Yukleniyor Galeri Yükleniyor..Lütfen Bekleyiniz.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER