A- A+

Başkan Mandalı Vahap Akay'ı Ziyaret Etti

02.11.2017 - Kapaklı Belediyesi


Guncel

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akayı makamında ziyaret ederek bölgede kurulması planlanan Termik Santral hakkında istişarelerde bulundu.

Başkan Mandalı ziyarette yaptığı açıklamasında şunları ifade etti ; '' Değerli kardeşim Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akayı ziyaret ettim. Bölgemizde kurulması planlanan Termik santral hakkında istişarelerde bulunduk. Birlikte omuz omuza verip bu santralin bölgemize kurulmaması için halkımız ile birlikte mücadele edeceğiz.Misafirperverliği için teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum.'' dedi.

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden  Vahap Akay, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’ya teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. 

Yukleniyor Galeri Yükleniyor..Lütfen Bekleyiniz.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

 • Zabıta Ekiplerimiz Pazar Denetimlerini Sürdürüyor

  Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı Pazar denetim ekipleri, kentimizde bulunan semt ve üretici pazarlarının standart niteliklere kavuşturulması, pazar esnafı ile vatandaşın daha iyi şartlarda buluşturulması amacıyla denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

  16.11.2017

 • İlçemiz Genelinde Görüntü Kirliliği Oluşturan Unsurlar Kaldırılıyor

  Kapaklı Belediyesi, Atatürk Mahallesi Erbay caddesi üzerindeki izinsiz olarak yapılan ve hem görüntü hem de çevre kirliliğine neden olan kaçak barak ve çadırlara müdahale ederek oluşan çevre ve görüntü kirliliğini ortadan kaldırıyor.

  16.11.2017

 • Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit Ödemeleri Başladı

  Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI, Emlak ve Çevre Temizlik vergisi 2. taksit ödemelerinin başladığını hatırlatarak vatandaşların ödemelerini son güne bırakmamaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.

  15.11.2017

 • İlçemize Yapılacak Olan Spor Salonu İşine Ait Protokol İmzalandı

  Kapaklı İlçesinde, mülkiyeti Maliye Hazinesine ait Milli Eğitim Bakanlığına tahsisli taşınmaz üzerine Tekirdağ Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) ile Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) tarafından yaptırılacak olan 500 Kişilik Spor Salonu yapım işine ait protokol, ÇOSB Toplantı Salonunda; Vali Mehmet Ceylan, Vali Yardımcısı ve YİKOB Başkanı Tayyar Şaşmaz, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan tarafından imzalandı.

  15.11.2017