A- A+

Ayakkabı Boyacılarına Lostra Salonu Yapılıyor

10.11.2017 - Kapaklı Belediyesi


Guncel

Kapaklı Belediyesi, Kapaklı'da ayakkabı boyacılığının daha iyi şartlarda yapılabilmesini sağlayacak lostra salonunun yapım çalışmalarına kent merkezindeki Recep Güven parkında başladı.

Başkan Mandalı konuyla ilgili yaptığı açıklamasında “Uzun yıllardır ilçemizde ayakkabı boyacılığı yapan arkadaşlarımız ekmek parası için çalışıp, hizmet ediyor. Yaz mevsiminin sıcağından, kış mevsimini soğuğundan ve yağmurundan olumsuz etkilenmeleri uzun süredir bizleri mutlu etmiyordu. Onların, vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunabilmesi için Belediye hizmet binamızın hemen karşısındaki parkımızın ön kısmına Lostra Salon’umuzun yapımına başladık. Belediyecilik sadece yol yapmak çöp toplamak değil, insanların ruhlarına dokunacak hizmetler de üretmektir. Küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar yaratmak bu yüzden önemli” dedi.

Başkan Mandalı açıklamasının devamında '' Kapaklı Belediyesi olarak şehrimize küçük dokunuşlar yapmaya, göze hoş gelecek ve aynı zamanda şehrimize değer katacak olan çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Bunlardan bir tanesi de yapmakta olduğumuz lostra salonumuz olacak. İnşallah Bittiğinde son derece güzel bir uygulama olacak. Dağınık vaziyette olup şehrimiz yakışmayan görüntü ortadan kalkmış olacak.'' dedi

Hedefimiz her yönü ile modern bir kent yaratmak

Kapaklı'nın her anlamda gelişmesi adına ellerinden gelen bütün çalışmaları sergilediklerini ifade eden Belediye Başkanı İrfan MANDALI , " İlçemizin en küçük sokağında bile mutlu insanların olması hedefi ile yola çıktık.Bütün projelerimizde imkanlarımız ölçüsünde önemli aşamaları aştık. Yakın zamanda kentimizde TESKİ 'nin alt yapı çalışmalarına başlaması ile tabiri caizse ilçemiz şantiyeye dönecek. Bunun yanında ilçemizde her noktada küçük dokunuşlar ile güzel yaşam alanları çıkarmak istiyoruz.. Ayakkabı boyacılarımız içinde güzel bir alan oluşturduk. Bu alan sayesinde hem ayakkabı boyacılarımız, hem de boyacılardan hizmet almak isteyen vatandaşlarımız rahat edecekler. Bu çalışmalarımıza devam ederek kentimizin gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Ortak akıl ile vatandaşlarımızın ne görmek istediğini öğrenip o doğrultuda hedeflerimize ve hizmetlerimizi sürdüreceğiz, hedefimiz her yönü ile modern bir kent yaratmak” dedi.
 

Yukleniyor Galeri Yükleniyor..Lütfen Bekleyiniz.
 • Slider
 • Slider
 • Slider

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

 • Zabıta Ekiplerimiz Pazar Denetimlerini Sürdürüyor

  Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı Pazar denetim ekipleri, kentimizde bulunan semt ve üretici pazarlarının standart niteliklere kavuşturulması, pazar esnafı ile vatandaşın daha iyi şartlarda buluşturulması amacıyla denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

  16.11.2017

 • İlçemiz Genelinde Görüntü Kirliliği Oluşturan Unsurlar Kaldırılıyor

  Kapaklı Belediyesi, Atatürk Mahallesi Erbay caddesi üzerindeki izinsiz olarak yapılan ve hem görüntü hem de çevre kirliliğine neden olan kaçak barak ve çadırlara müdahale ederek oluşan çevre ve görüntü kirliliğini ortadan kaldırıyor.

  16.11.2017

 • Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit Ödemeleri Başladı

  Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI, Emlak ve Çevre Temizlik vergisi 2. taksit ödemelerinin başladığını hatırlatarak vatandaşların ödemelerini son güne bırakmamaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.

  15.11.2017

 • İlçemize Yapılacak Olan Spor Salonu İşine Ait Protokol İmzalandı

  Kapaklı İlçesinde, mülkiyeti Maliye Hazinesine ait Milli Eğitim Bakanlığına tahsisli taşınmaz üzerine Tekirdağ Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) ile Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) tarafından yaptırılacak olan 500 Kişilik Spor Salonu yapım işine ait protokol, ÇOSB Toplantı Salonunda; Vali Mehmet Ceylan, Vali Yardımcısı ve YİKOB Başkanı Tayyar Şaşmaz, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan tarafından imzalandı.

  15.11.2017