Atatürk
“Kapaklı Sizin Eviniz”
Atatürk

Devlet hastanesi için gerekli adımlar atılacak

Devlet hastanesi için gerekli adımlar atılacak

Çerkezköy OSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’i ziyaret ederek Başkan Çetin’e yeni görevinde başarılar diledi

MAKAMINDA AĞIRLADI

Kapaklı Belediye Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Çerkezköy OSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve Çerkezköy OSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan bulundu.

YENİ GÖREVİNİZİN HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM

Kendilerini makamında kabul ettiği için Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e teşekkür eden Çerkezköy OSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, “Yeni görevinizin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bölgemizi kalkındırmak adına başarılı adımlar atacağımız güzel günler diliyorum.” dedi.

EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET EDECEĞİZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Seçimlerinde halkımız teveccühünü bizden yana kullandı ve şahsımı bu makama layık gördü. Bizler de vatandaşlarımızdan aldığımız bu güçle Kapaklı’mıza ve bölgemize en iyi şekilde hizmet etme gayreti içerisinde olacağız.” ifadelerini kullandı.

KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMALIYIZ

Hizmet ve yatırımlar gerçekleşirken kurum ve kuruluşlar arasındaki koordinasyonun çok önemli olduğunu dile getiren Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Bizler Kapaklı Belediyesi olarak kendi gerçekleştireceğimiz hizmet ve yatırımların yanı sıra Devlet ve Büyükşehir yatırımlarını da Kapaklı’mıza getirmek zorundayız. Görevimiz bunlarla da sınırlı değil. Diğer kurum ve kuruluşlarımızla da istişare içerisinde olup koordineli bir şekilde hareket edersek Kapaklı’mızı çok daha güzel ve yaşanabilir bir konuma ulaştırabiliriz.” dedi.

HAZIRLIK VE ÇALIŞMALARA BAŞLANACAK

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünün Kapaklı’ya yapmayı planladığı Devlet Hastanesiyle ilgili de bilgi alışverişinin gerçekleştiği ziyarette, en kısa sürede girişimlerde bulunularak gerekli hazırlık ve çalışmaların başlanacağına dikkat çekildi.

Son Düzenleme Tarihi: 19 Nisan 2019 | 16:09:22
Haberi Paylaş
°
24 Ağustos Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler