Atatürk
“Kapaklı Sizin Eviniz”
Atatürk

Değirmenci Spor Kulübü’nden Başkanımıza ziyaret

Değirmenci Spor Kulübü’nden Başkanımıza ziyaret

Değirmenci Spor Kulübü sporcuları, Belediye Başkanımız İrfan Mandalı’ya nezaket ziyaretinde bulundu

6 MADALYAYLA DÖNDÜLER

14 – 20 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Kick Boks Şampiyonası’ndan 6 madalyayla dönen Değirmenci Spor Kulübü ekibi, Belediye Başkanımız İrfan Mandalı’yı makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

12 SPORCUNUN 5’İ MADALYA KAZANDI

Şampiyonayla ilgili açıklamalarda bulunan Değirmenci Spor Kulüp Antrenörü Arif Değirmenci, “Türkiye Kick Boks Federasyonu faaliyet programında yer alan 2019 Yılı Kick Boks Şampiyonası bu yıl 14-20 Ocak’ta Antalya’da gerçekleştirildi. Büyükler, Yıldızlar, Gençler ve Minikler kategorisinde düzenlenen ve 60 ilden yaklaşık 2 bin sporcunun katıldığı turnuvaya Değirmenci Spor Kulübü olarak 12 sporcu ile katıldık. Turnuvada sporcularımızdan Ömer Değirmenci iki kategoride altın madalya kazanırken, Işıl Yılmaz, Furkan Arda ve Deniz Mutlucan birinci, Beytullah Güllü ise kendi kategorisinde üçüncü oldu.” dedi.

DESTEKLERİNDEN DOLAYI BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR ETTİ

Konuşmasına devam eden Arif Değirmenci, “Sporcularımı kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Bizleri her zaman maddi ve manevi olarak destekleyen Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’ya şahsım, sporcularım ve aileleri adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM

Elde ettikleri derecelerden dolayı sporcuları tebrik eden Belediye Başkanımız İrfan Mandalı, “Spora ve sporcuya olan desteklerimiz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecek. Ülke çapında gerçekleştirilen bu şampiyonada ilçemizi en güzel şekilde temsil ettiğinizi görüyorum. Tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

 

Son Düzenleme Tarihi: 14 Mart 2019 | 11:05:03
Haberi Paylaş
°
19 Temmuz Cuma
Nöbetçi Eczaneler