Atatürk
“Kapaklı Sizin Eviniz”
Atatürk

Başkanımız İrfan Mandalı'nın 14 Mart Tıp Bayramı kutlama mesajı

Başkanımız İrfan Mandalı'nın 14 Mart Tıp Bayramı kutlama mesajı

Belediye Başkanımız İrfan Mandalı, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: 

"Kıymetli Sağlık Çalışanları;

İnsanın sağlık çalışanı olabilmesi için yüreğinin, sevgilerin en güzeli, en anlamlısı olan insan sevgisiyle dolu olması gerekir. Sizler büyük bir sabırla ve hoşgörüyle, doğaüstü çalışma gayretinizle insanlara hizmet ederek, sorunlarını ve dertlerini dinleyerek, iyileşmelerine ve yaşamalarına vesile olarak içinizde bu sevginin olduğunu göstermektesiniz.

Böylesine kutsal bir mesleği icra eden siz değerli sağlık çalışanlarımızın, sağlık sisteminin bu günlere gelmesinde çok büyük katkıları olmuştur. Karşılaştığınız türlü güçlüklere rağmen, kutsal mesleğinizin icrasında vatandaşlarımızın sağlık sorunlarının çözümüne yönelik insanüstü gayretiniz bizler için iftihar kaynağıdır. 'Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır.' anlayışıyla çıktığımız bu yolda bizler de mesleğinizi en iyi şekilde icra etmeniz için üzerimize düşeni yapacak, karşımıza çıkacak sorun ve engelleri inşallah beraber aşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle; insanı yaşatmayı ve acısını azaltmayı, insanlığa daha sağlıklı bir yaşam sunmayı ilke edinen bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük fedakarlıklarla yerine getiren, en zor şartlarda bile sağlık hizmetlerinin her alanında özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını içtenlikle kutluyor, verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Son Düzenleme Tarihi: 18 Mart 2019 | 14:39:49
Haberi Paylaş
°
22 Mayıs Çarşamba
Nöbetçi Eczaneler